FilmlerListeler

Ertelenen Marvel Filmleri için Yeni Vizyon Tarihleri Açıklandı

Geçtiğimiz dönemlerde koronavirüs sebebiyle ertelenen Marvel filmleri arasında Black Panther 2, Captain Marvel 2 gibi filmler yer alıyordu. Bu filmlerin yeni vizyon tarihleri belli oldu.

Marvel filmleri yaptığı gişelerle her dönem ne kadar popüler olduğunu kanıtlamayı başarıyor. Thor, Doctor Strange, Iron Man ve daha birçok ilgi çekici yapımlara imza atan firma birkaç sene içerisinde birçok filmini vizyona sokacaktı. Firmanın vizyona sokacağı filmler arasında uzun süredir beklenen Doctor Strange filmi de bulunuyordu. Thor gibi şanı yürümüş serilerin yanı sıra bu dönemlerde şirket yeni filmler ile sektöre giriş yapmaya hazırlanıyordu. Ancak işler tabi ki beklendiği gibi gitmedi. Marvel, koronavirüs sebebiyle bazı filmlerin vizyon tarihlerini ertelemişti. İşte Thor, Doctor Strange, Black Panther 2 ve daha birçok filmlerin yeni vizyon tarihleri…

Ertelenen Marvel filmleri ve yeni vizyon tarihleri

1- Thor: Love And Thunder

Marvel filmleri arasında Thor serisinin yeri hep ayrı olmuştur. Thor:Love And Thunder, birçok hayran tarafından merakla bekleniyordu. 5 Kasım 2021’de vizyona girmesi beklenen Thor:Love And Thunder ne yazık ki 12 şubat 2022 tarihine ertelendi.

2- Black Panther 2

feed

Black Panther ise geçtiğimiz senelerde şirketin vizyona sunduğu yeni serilerden bir tanesiydi. Black Panther’in devamı olan Black Panther 2, 6 Mayıs 2022 tarihine ertelendi.

3- Captain Marvel 2

2019 yılında izleyicilerle buluşan ve başrolünde Brie Larson’ın bulunduğu Captain Marvel filminin devamı Captain Marvel 2’nin yeni vizyon tarihi ise 8 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

4- Black Widow

Başrolünde Scarlett Johansson’ın oynadığı ve Robert Downey Jr. Gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı Black Widow’da ertelenenler arasında. Yakın zamanda hatta çok yakın zamanda 24 Nisan 2020’de vizyona girecek olan Black Widow, neyse ki yakın bir tarihe ertelenmiş. Marvel filmleri arasında merakla beklenen Black Widow, 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek.

5- Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

İlk Asyalı süper kahraman filmi olan Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, zaten 2021 yılında sinemalarda gösterime sunulacaktı. Marvel çizgi romanından uyarlanan bu yeni seriyi herkes oldukça merakla bekliyor. Shang-Chi and the Legend of the Rings 7 Mayıs 2021 tarihinde izleyicilerle sinemalarda buluşacak.

6- Doctor Strange 2

2016 yılında izleyicilerle buluşan Doctor Strange, uzun süredir merakla bekleniyordu. Serinin devamı niteliğinde ki film, birçok film severin heyecanla beklediği bir yapımdı. Doctor Strange 2 filminin yeni vizyon tarihi de açıklandı. İçerisinde Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen gibi isimlerin yer aldığı Doctor Strange 2, 5 Kasım 2021’de izleyicilerle buluşacak.

7- The Eternals

Çizgi romandan uyarlanan Marvel filmleri arasına yeni katılacak olan The Eternals, 4 Kasım 2020 tarihinden 12 Şubat 2021 tarihine ertelendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kara Noel – Black Christmas

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı