Listeler

En İyi Hint Filmleri 2019

En İyi Hint Filmleri

10 – Badla – 2019 – IMDb: 7,8

En İyi Hint Filmleri listemize Badla filmiyle devam ediyoruz. Sujoy Ghosh tarafından yönetilen ve Amitabh Bachchan, Taapsee Pannu ve Amrita Singh’in oynadığı 2019 yılı yapımı gizemli bir gerilim filmidir.

Filmin Konusu

Genç bir girişimci olan Naina Sethi, bir gün kendisini sevgilisinin cesedi ile birlikte bir otel odasında kilitli bulur. Yaşananlara anlam veremeyen Naina, sevgilisinin ölümünden sorumlu tutulur.

badla hint filmi izle

9 – Super 30 – 2019 – IMDb: 7,9

En İyi Hint Filmleri listemize Super 30 filmiyle devam ediyoruz. Vikas Bahl tarafından yönetilen ve matematikçi Anand Kumar’ın hayatını ve aynı adlı eğitim programını anlatan biyografi hint filmidir.

feed

Filmin Konusu

Matematik zekası üst seviyede olan Anand Kumar, bu zekasını dahada üst seviyeye taşımak için Ülkenin en iyi öğretim kampüsüne başlar.

super 30 izle

8 – Chhichhore  – 2019 – IMDb: 7,9

En İyi Hint Filmleri listemize Chhichhore filmiyle devam ediyoruz. Nitesh Tiwari tarafından yönetilen ve Fox Star Studios ve Nadiadwala Grandson Entertainment altında Sajid Nadiadwala tarafından üretilen 2019 Hintçe komedi ve drama filmidir. Bu filmde kaybedenleri anlatıyor.

Filmin Konusu

Chhichhore

7 – Gully Boy – 2019 – IMDb: 7,9

En İyi Hint Filmleri listemize Gully Boy filmiyle devam ediyoruz.  Hindistan’ın Mumbai kentinde yaşayan Murad adındaki bir gencin hayatına odaklanıyor.Zoya Akhtar’ın yönettiği hint filmidir.

Filmin Konusu

Hindistan’ın Mumbai kentinde yaşayan Murad adındaki bir gencin hayatına odaklanıyor. 22 yaşında bir genç olan Murad’ın ailesi, oğullarının ileride beyaz yakalı bir işe girmesini sağlayacak eğitimi alabilmesi çin ellerinden geleni yapmaktadır

6 – Section 375 – 2019 – IMDb: 8,0

En İyi Hint Filmleri listemize Section 375 filmiyle devam ediyoruz. Manish Gupta tarafından yazılmış ve Ajay Bahl tarafından yönettiği 2019 hindistan mahkeme drama filmidir. Hindistan’daki Hint Ceza Kanunu’nun 375. Bölümü’ne dayanmaktadır.

Filmin Konusu

Ünlü bir Bollywood yönetmeni olan Rohan Khurana sarsıcı bir davayla yüzleşecektir.

5 – Super Deluxe – 2019 – IMDb: 8,1

En İyi Hint Filmleri 2019 listemize Super Deluxe filmiyle devam ediyoruz. Thiagarajan Kumararaja tarafından ortak olarak yazılan, yönetilen ve yönetilen gerilim filmdir.

Filmin Konusu

Film Companion filmi için yaptığı incelemede yönetmeni hem hikayenin daha büyük yapısına hem de dakika detaylarına nasıl yoğunlaştığı konusunda övdü. “Bu tamamen benzersiz bir film, cesur bir film.

hint filmleri 2019

4 – Article 15  – 2019 – IMDb: 8,1

En İyi Hint Filmleri listemize Article 15 filmiyle devam ediyoruz. Gaurav Solanki tarafından ortaklaşa yazılmış, Anubhav Sinha tarafından yazılmış, yönetilen ve Zee Studios tarafından üretilen hint filmidir.

Filmin Konusu

Din , ırk , cinsiyet veya doğum yerine dayalı ayrımcılığı yasaklayan Hindistan Anayasası’nın 15. Maddesini ele alıyor.  Belirli bir olaya dayanmamakla birlikte, film 2014 Badaun çete tecavüz iddiaları ve 2016 Una kırbaçlama olayı da dahil olmak üzere birçok gerçek yaşam olayından esinlenmiştir

hint filmleri 2019

3 – Kaithi – 2019 – IMDb: 8,2

En İyi Hint Filmleri listemize Kaithi filmiyle devam ediyoruz. Lokesh Kanagaraj tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilim filmi. Film, Karthi’yi Narain ve Dheena ile başrollerde başrolde oynuyor.

Filmin Konusu

Hayatında ilk kez kızıyla tanışırken şüphe nedeniyle tutuklanan ve yakın zamanda serbest bırakılan bir mahkum olan Dilli’yi takip ediyor.

hint filmleri 2019

2 – Asuran – 2019 – IMDb: 8,2

En İyi Hint Filmleri listemize Asuran filmiyle devam ediyoruz. Vetrimaaran tarafından yönetilen hint aksiyon filmidir. Asuran 4 Ekim tarihinde vizyona girdi.

Filmin Konusu

1968’de meydana gelen gerçek hayat Kilvenmani katliamından etkileniyor.

hint filmleri 2019

1 – Kumbalangi Nights – 2019 – IMDb: 8,3

En İyi Hint Filmleri 2019  listemize Kumbalangi Nights filmiyle devam ediyoruz. 2019 yılında en iyi hint film olarak seçilmiştir.

Filmin Konusu

Birbirleriyle aşk ve nefret ilişkisi arasında dört kardeşin etrafında dönüyor.Franky’nin abileri Saji, Bobby ve Bonny kibirleri, birbirleriyle olan farklılıkları ve uyuşmazlıkları ile farklı bir yaşam içindedir.

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı