Kapat

En İyi Animasyon Filmleri | En Güzel Animasyon Filmleri | IMDB+7 | 50+ Film

Anasayfa
Filmler En İyi Animasyon Filmleri | En Güzel Animasyon Filmleri | IMDB+7 | 50+ Film
En iyi animasyon filmleri

Yetişkin, genç, çocuk fark etmez hepimiz Animasyon Filmlerini severiz. Kimimiz çocuklarımız izlesin diye açarız, kimimiz çocukluğuna dönmek için. Peki En İyi Animasyon Filmleri hangileri? Bu sorunun cevabı En Güzel Animasyon Filmleri listemizde. IMDB puanına göre sıraladığımız Animasyon Filmlerini severek izleyeceksiniz. 

50) Küçük Deniz Kızı Ponyo

Küçük Deniz Kızı Ponyo

En iyi Animasyon Filmleri listemizin ilk filmi Küçük Deniz Kızı Ponyo ile başlıyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Macera, Komedi

İMDB:  7,7

Yıl:  2008

 Yönetmen: Hayao Miyazaki

Filmin Konusu: Beş yaşında bir çocuk, ona aşık olduktan sonra bir insan olmaya can atan genç bir akvaryum balığı prensesi olan Ponyo ile bir ilişki geliştirir.

Fragman:

49) Koralin ve Gizli Dünya (Coraline)

Koralin ve Gizli Dünya

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Koralin ve Gizli Dünya (Coraline) ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Fantastik

İMDB: 7,7

Yıl: 2009

 Yönetmen: Henry Selick

Filmin Konusu: Maceracı 11 yaşındaki bir kız, sinir bozucu evinin garip bir şekilde idealize edilmiş bir versiyonu olan başka bir dünya bulur, ancak kötü sırları vardır.

Fragman:

48) Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Çılgın Hırsız ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Aile

İMDB: 7,7

Yıl: 2010

 Yönetmen: Pierre Coffin, Chris Renaud

Filmin Konusu: Bir suçlu beyni, yetim kız üçlüsünü büyük bir hırsızlık planı için piyon olarak kullandığında, sevginin onu daha iyi bir şekilde değiştirdiğini görüyor.

Fragman:

47) Oyunbozan Ralph (Wreck-It Ralph)

Oyunbozan Ralph

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Oyunbozan Ralph ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Macera Komedi

İMDB: 7,7

Yıl: 2012

 Yönetmen: Rich Moore

Filmin Konusu: Bir video oyunundaki kötü adam kahraman olmak istiyor ve hayalini gerçekleştirmek için yola çıkıyor, ancak arayışı yaşadığı tüm çarşıya zarar veriyor.

Fragman:

46) Stranger: Mukou Hadan

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Stranger: Muho Hadan ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 7,8

Yıl: 2007

 Yönetmen: Masahiro Andô

Filmin Konusu: Garip bir ülkeden bir kılıç ustası ahlaksızlık, doğruluk ve bağlılık arasındaki mücadeleye yakalanırken, azgın bir oğlan ve köpeğini uzak bir Budist tapınağına götürmeyi isteksizce kabul eder.

Fragman:

45) Ethel ve Ernest

Ethel ve Ernest

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ethel ve Ernest ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Tarih

İMDB: 7,8

Yıl: 2016

 Yönetmen: Roger Mainwood

Filmin Konusu: Bir İngiliz grafik romancısı Raymond Briggs’in hayatının ve ailesinin anlatıldığı duygusal bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Fragman:

44) Belleville’de Randevu

Belleville’de Randevu

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Belleville’de Randevu ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Komedi

İMDB: 7,8

Yıl: 2003

 Yönetmen: Sylvain Chomet

Filmin Konusu: Torunu Fransa’da bir bisiklet yarışında kaçırıldığı zaman, Madam Souza ve onun sevgili köpeği Bruno, Fred Astaire günlerinden eski bir şarkı ve dans ekibi olan Belleville kardeşler ile birlikte ekip kurdu ve torununu aramaya koyuldu. Madam Souza torununu bulabilecek mi?

Fragman:

43) Kabakçığın Hayatı

Kabakçığın Hayatı

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Kabakçığın Hayatı ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Dram

İMDB: 7,8

Yıl: 2016

 Yönetmen: Claude Barras

Filmin Konusu: Annesini kaybettikten sonra, genç bir çocuk, güvenini ve gerçek sevgiyi öğrenmeye başladığı yaştaki diğer yetimlerle birlikte bir bakıcı eve gönderilir. Bu evde diğerleriyle birlikte yaşadıkları sizleri hem güldürecek hem de duygulandıracak.

Fragman:

42) Toki O Kakeru Shoujo

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Toki o Kakeru Shojo ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Macera, Komedi

İMDB: 7,8

Yıl: 2006

 Yönetmen: Mamoru Hosoda

Filmin Konusu: Makoto adında bir liseli kız, zamanda geriye yolculuk etme gücünü kazanmış ve kendi kişisel çıkarları için kullanmaya karar vermiştir. Küçük, kendisinin olduğu kadar başkalarının hayatını da etkilediğini biliyor.

Fragman:

41) Rüzgâr Yükseliyor

Rüzgâr Yükseliyor

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Rüzgâr Yükseliyor ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Biyografi

İMDB: 7,8

Yıl: 2013

 Yönetmen: Hayao Miyazaki

Filmin Konusu: II. Dünya Savaşı sırasında Japon savaş uçakları tasarlayan Jiro Horikoshi’nin hayatına bir bakış.

Fragman:

40) Hayata Uyanmak (Waking Life)

Hayata Uyanmak Waking Life

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Hayata Uyanmak ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Fantastik

İMDB: 7,8

Yıl: 2001

 Yönetmen: Richard Linklater

Filmin Konusu: Oyuncumuz çeşitli insanlarla tanışır ve evrenin anlamını, amacını anlamaya çalışır. Dram ve Fantastik türündeki yapım daha çok yetişkinler için uygundur. Çeşitli felsefi söylemler ve düşünceler içermektedir.

Fragman:

39) Kubo ve Sihirli Telleri

Kubo ve Sihirli Telleri

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Kubo ve Sihirli Telleri ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 7,8

Yıl: 2016

 Yönetmen: Travis Knight  

Filmin Konusu: Kubo adında genç bir çocuk, geçmişten intikamcı bir ruhu yenmek için geç babası tarafından giyilen sihirli bir zırh takımını bulmalıdır. Kobo’nu macera dolu dünyasını anlatan film birçok aksiyonu da beraberinde getiriyor.

Fragman:

38) 6 Süper Kahraman

6 Süper Kahraman

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi 6 Süper Kahraman ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunası gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 7,8

Yıl: 2014

 Yönetmen: Don Hall, Chris Williams

Filmin Konusu: Film teknoloji dehası ve bu dehasını kullanmayı öğrenen Hiro Hamada’yı, ona her konuda yardımcı olan kardeşini ve arkadaşlarını konu almaktadır. Teknoloji sevenlerin ve eğlenmek isteyenlerin beğenerek izleyeceği bir macera filmi.

Fragman:

37) Karmakarışık

Karmakarışık

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Karmakarışık ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Macera

İMDB: 7,8

Yıl: 2010

 Yönetmen: Nathan Greno, Byron Howard

Filmin Konusu: Büyülü uzun saçlı Rapunzel tüm hayatını bir kulede geçirdi, ama şimdi kaçak bir hırsız ile karşılaştı ve dünyayı ilk kez keşfetmek ve gerçekte kim olduğunu öğrenmek üzere. Kız çocuklarının beğenerek izleyeceği bir animasyon filmi olan Karmakarışık ile maceraya doyacaksınız.

Fragman:

36) Lego

Lego

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Lego ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 7,8

Yıl: 2014

 Yönetmen: Phil Lord, Christopher Miller

Filmin Konusu: “Özel” olarak nitelendirildiği düşünülen sıradan bir LEGO inşaat işçisi, kötü bir tiranın LEGO evrenini ebedi stasislere yapıştırmasını engelleme görevine katılmak için görevlendirildi.

Fragman:

35) Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 7,8

Yıl: 2014

 Yönetmen: Dean DeBlois

Filmin Konusu: Hıçkırık ve Dişsiz yüzlerce yeni ejderhaya ve gizemli Ejder Süvarisine ev sahipliği yapan bir buz mağarasını keşfettiğinde, iki arkadaş kendilerini barışı korumak için savaşın ortasında bulurlar.

Fragman:

34) Mind Game

Mind Game

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Mind Game ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi,Macera

İMDB: 7,9

Yıl: 2004

 Yönetmen: Masaaki Yuasa, Kôji Morimoto

Filmin Konusu: İki yakuza ile ölümcül bir karşılaşmadan sonra, çocukluğundaki kız arkadaşına aşık olan bir kaybeden cennete gider ve geri döner, kendisiyle ve arkadaşlarıyla psychedelic kendini keşfetme deneyimine başlar.

Fragman:

33) Ernest et Celestine

ERNEST ve CELESTINE

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ernest et Celestine ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Macera

İMDB: 7,9

Yıl: 2012

 Yönetmen: Stéphane Aubier, Vincent Patar, Benjamin Renner

Filmin Konusu: Bir ayı, Ernest ve Celestine adında genç bir fare arasındaki olası bir arkadaşlığın hikayesi.

Fragman:

32) Sennen Joyu

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Sennen Joyu ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Fantastik

İMDB: 7,9

Yıl: 2001

 Yönetmen: Satoshi Kon  

Dizinin Konusu: Bir TV mülakatçısı ve kameramanı eski bir aktrisle tanışır, anıları ve kariyeri boyunca seyahat eder.

Fragman:

31) Tokyo Godfathers

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir  filmi Tokyo Goddofazazu ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Aksiyon, Komedi

İMDB: 7,9

Yıl: 2003

 Yönetmen: Satoshi Kon, Shôgo Furuya

Filmin Konusu: Noel arifesinde, Tokyo sokaklarında yaşayan üç evsiz, çöplerin arasında yeni doğmuş bir bebek buluyor ve ailesini bulmak için yola çıkmış.

Fragman:

30) Kono Sekai no Katasumi Ni

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Kono Sekai no Katasumi Ni ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Dram, Tarih

İMDB: 7,9

Yıl: 2016

 Yönetmen: Sunao Katabuchi

Filmin Konusu: II. Dünya Savaşı sırasında Hiroşima’da geçen, on sekiz yaşında bir kız evlenir ve şimdi enflasyona ve malzeme eksikliğine rağmen ailesi için yiyecek hazırlamak zorundadır. Günlük yaşam olanaklarını yitirmekle uğraşırken, hala yaşama isteğini sürdürmek zorunda.

Fragman:

29) İnanılmaz Aile 2

İnanılmaz Aile 2

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi İnanılmaz Aile 2 ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Fantastik, Macera, Aksiyon

İMDB: 7,9

Yıl: 2018

 Yönetmen: Brad Bird

Filmin Konusu: Incredibles kahraman ailesi, aile rollerinde değişiklik içeren yeni bir görev üstlenir: Bob Parr (Bay İnanılmaz) eşi Helen (Elastigirl) dünyayı kurtarmak için dışarı çıkarken evi yönetmelidir.

Fragman:

28) Ruben Brandt, Collector

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ruben Brandt, Collector ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Suç, Dram

İMDB: 7,9

Yıl: 2018

 Yönetmen: Milorad Krstic

Filmin Konusu: Bir psikoterapist, efsanevi sanat eserlerinden esinlenen şiddetli kabuslar çekiyor. Uzman hırsızları olan hastalarından dördü işleri çalmayı teklif ediyor, çünkü onlara sahip olduktan sonra kabusların yok olacağına inanıyor. “Koleksiyoncu” olarak bilinen aranan bir suçlu haline geldi. Kim onu ve çetesini yakalamaya cesaret eder?

Fragman:

27) Yaman Tilki

Yaman Tilki

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Yaman Tilki ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Macera, Komedi

İMDB: 7,9

Yıl: 2009

 Yönetmen: Wes Anderson

Filmin Konusu: Mr. Fox isimli bir tilki ailesini beslemek için yakınlardaki 3 zenginin çiftliğinden bir tavuk, bir hindi ve bir ördek çalmaktadır. Bu durumdan bıkan çiftçiler tilkiyi yakalamak isterler ve sonunda yakalarlar. Tilki ise onların elinden nasıl kurtulacağını planlar.

Fragman:

26) Shrek

Shrek

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Shrek ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Macera

İMDB: 7,9

Yıl: 2001

 Yönetmen: Andrew Adamson, Vicky Jenson

Filmin Konusu: Korkutucu ve dev bir görünüme sahip karakterimiz Shrek yaşadığı bataklıkta kendi gibi çirkin bir yaratık bulmanın telaşındadır. Ama bir kahin onun güzeller güzeli bir prensesle evleneceğini söyler. Bu kehanetten sonra Fiona ile tanışan Shrek yeni bir maceranın kapısından içeri girer.

Fragman:

25) Köpek Adası

Köpek Adası

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Köpek Adası ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Komedi, Macera

İMDB: 7,9

Yıl: 2018

Yönetmen: Wes Anderson

Filmin Konusu: Megasaki kentindeki bütün köpeklerin şehirden uzaklaştırılması kararlaştırılır. Köpeklerin içinde Atari’nin de köpeği vardır. Atari tek başına nehrin karşısındaki köpeklerin gönderildiği adaya gider ve köpeği Spots’u aramaya başlar. Bakalım kahramanımız köpeğini bulabilecek mi?

Fragman:

24) Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 7,9

Yıl: 2019

Yönetmen: Dean DeBlois

Filmin Konusu: Hick başarılı bir ejderha eğitmenidir. Ejderhasıyla beraber insanlar ile ejderhalar arasında barışı sağlamayı başarmıştır. Kazandıkları bu barış ejderhasının kendi soyundan neslinin tükendiğini düşündüğü bir ejderhayı keşfetmesiyle önemini yitirir. Bu yeni ejderhayı eğitmek ve barışı korumak hiç kolay olmayacaktır.

Fragman:

23) Beşir’le Vals

Besir’le Vals

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Beşir’le Vals ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Biyografi, Dram

İMDB: 8,0

Yıl: 2008

Yönetmen: Ari Folman

Filmin Konusu: İsrailli bir film yönetmeni, 1982’de Lübnan istilasındaki gazileriyle bu ihtilaftaki hizmet süresi hakkındaki kendi anılarını yeniden oluşturmak için röportaj yapıyor.

Fragman:

22) Prenses Kaguya Masalı

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Prenses Kaguya Masalı ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Dram, Macera

İMDB: 8,0

Yıl: 2013

Yönetmen: Isao Takahata

Filmin Konusu: Eski bir bambu bıçağı ve karısı tarafından parlayan bir bambu sapının içinde bulunan minik bir kız, mükemmel bir genç hanım haline hızla büyür. Gizemli genç prenses onunla karşılaşan herkesi büyülemektedir, ama nihayetinde kaderi olan suçu ile yüzleşmek zorundadır.

Fragman:

21) Ratatuy

Ratatuy

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ratatuy ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,0

Yıl: 2007

Yönetmen: Brad Bird, Jan Pinkava

Filmin Konusu: Yemek yapabilen bir fare, ünlü bir restoranda genç bir mutfak çalışanıyla alışılmadık bir ittifak yapar.

Fragman:

20) Zootopia: Hayvanlar Şehri

Zootopia Hayvanlar Şehri

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Zootopia: Hayvanlar Şehri ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,0

Yıl: 2016

 Yönetmen: Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush

Filmin Konusu: Antropomorfik hayvanlardan oluşan bir şehirde, bir tavşan tavşanı polisi ve bir alaycı sanatçı tilki bir komployu ortaya çıkarmak için birlikte çalışmalıdır.

Fragman:

19) Persepolis

Persepolis

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Persepolis ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Biyografi, Dram

İMDB: 8,0

Yıl: 2007

 Yönetmen: Vincent Paronnaud, Marjane Satrapi

Filmin Konusu: İslam Devrimi sırasında erken ve açık sözlü bir İranlı kız büyüyor.

Fragman:

18) İnanılmaz Aile 1

İnanılmaz Aile 1

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi İnanılmaz Aile 1 ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 8,0

Yıl: 2004

Yönetmen: Brad Bird

Filmin Konusu: Sessiz banliyö hayatını yaşamaya çalışırken gizli bir süper kahramanlar ailesi dünyayı kurtarmak için harekete geçmeye zorlanıyor.

Fragman:

17) Mary ve Max

Mary ve Max

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Mary ve Max ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Dram

İMDB: 8,1

Yıl: 2009

 Yönetmen: Adam Elliot

Filmin Konusu: İki olası mektup arkadaşı arasındaki arkadaşlık öyküsü: Melbourne, banliyölerinde yaşayan yalnız, sekiz yaşında bir kız çocuğu olan Mary ve New York’ta yaşayan kırk dört yaşında, ağır bir obez adam olan Max.

Fragman:

16) Song of the Sea

Song of the Sea

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Song of the Sea ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Dram, Macera

İMDB: 8,1

Yıl: 2014

Yönetmen: Tomm Moore

Filmin Konusu: Genç İrlandalı bir çocuk olan Ben ve küçük bir kız kardeşi olan Saoirse, fok haline gelebilecek, perileri özgür kılmak ve ruh dünyasını kurtarmak için bir maceraya atıldı.

Fragman:

15) Kayıp Balık Nemo

Kayıp Balık Nemo

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Kayıp Balık Nemo ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,1

Yıl: 2003

 Yönetmen: Andrew Stanton, Lee Unkrich

Filmin Konusu: Oğlu Büyük Bariyer Resifi’nde yakalandıktan ve Sidney’e götürüldükten sonra, ürkütücü bir palyaço balığı, onu eve getirmek için bir yolculuğa çıkar.

Fragman:

14) Sevimli Canavarlar

Sevimli Canavarlar

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Sevimli Canavarlar ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

 Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,1

Yıl: 2001

 Yönetmen: Pete Docter, David Silverman, Lee Unkrich

Filmin Konusu: Şehri güçlendirebilmek için canavarların çığlık atmaları için çocukları korkutması gerekiyor. Ancak, çocuklar canavarlar için toksiktir ve bir çocuk geçtikten sonra, 2 canavar her şeyin düşündükleri gibi olmayabileceğini anlar.

Fragman:

13) Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 8,1

Yıl: 2010

Yönetmen: Dean DeBlois, Chris Sanders

Filmin Konusu: Ejderha avlamak isteyen tatsız bir genç Viking, genç bir ejderhanın kendisinin olası bir arkadaşı olur ve yaratıkların sandığından daha fazla olabileceğini öğrenir.

Fragman:

12) Ookami kodomo no Ame to Yuki

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ookami kodomo no Ame to Yuki ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Dram, Aile

İMDB: 8,2

Yıl: 2012

Yönetmen: Mamoru Hosoda

Filmin Konusu: Kurt adam sevgilisi beklenmedik bir şekilde çocuklarına yiyecek ararken bir kazada öldükten sonra, genç bir kadın kurt adam oğlu ve kızını, özelliklerini toplumdan saklarken sakladıkları kıza götürmenin yollarını bulmalı.

Fragman:

11) Koe no Katachi

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Koe no Katachi ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Dram, Romantik

İMDB: 8,2

Yıl: 2016

Yönetmen: Naoko Yamada  

Filmin Konusu: Genç bir adam, uzaklaştığı noktaya sağır bir kızı zorbalık ettikten sonra sınıf arkadaşları tarafından dışlanır. Yıllar sonra, kurtuluş için bir yola çıkar.

Fragman:

10) Yürüyen Şato

Yürüyen Şato

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Yürüyen Şato ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Macera, Aile

İMDB: 8,2

Yıl: 2004

Yönetmen: Hayao Miyazaki

Filmin Konusu: Kendinden emin olmayan bir genç kadın yaşlı bir vücuda kindar bir cadı tarafından lanetlendiğinde, büyüyü kırmadaki tek şansı kendine güvenen ama güvensiz bir genç büyücü ve onun bacaklı, yürüyen şatodaki arkadaşları ile yatmaktadır.

Fragman:

9) Ters Yüz (Inside Out)

Ters Yüz (Inside Out)

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ters Yüz (Inside Out) ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,2

Yıl: 2015

Yönetmen: Pete Docter, Ronnie Del Carmen

Filmin Konusu: Genç Riley, Midwest hayatından sökülüp San Francisco’ya taşındıktan sonra, duyguları – Sevinç, Korku, Öfke, İğrenme ve Hüzün – yeni bir şehirde, evde ve okulda en iyi nasıl gezinileceği konusunda çatışıyor.

Fragman:

8) Oyuncak Hikayesi 3

Oyuncak Hikayesi 3

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Oyuncak Hikayesi 3 ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,3

Yıl: 2010

Yönetmen: Lee Unkrich

Filmin Konusu: Oyuncaklar yanlışlıkla Andy yerine kolejden ayrılmadan hemen önce tavanarası yerine bir günlük bakım merkezine ulaştırılıyor ve Woody’e bırakıldı, diğer oyuncakları terkedilmediklerine ikna etmek ve eve dönmek için.

Fragman:

7) Yukarı Bak (Up)

Yukarı Bak (Up)

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Yukarı Bak (Up) ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Komedi, Macera

İMDB: 8,3

Yıl: 2009

Yönetmen: Pete Docter, Bob Peterson  

Filmin Konusu: Yetmiş sekiz yaşındaki Carl Fredricksen, istemeden genç bir kaçak yolcu alarak, balonlarla donatılmış evinde Paradise Şelaleleri’ne gider.

Fragman:

6) Vol-i

Vol-i

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Vol-i ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Aile, Macera

İMDB: 8,4

Yıl: 2008

Yönetmen: Andrew Stanton

Filmin Konusu: Uzak bir gelecekte, küçük bir atık toplama robotu yanlışlıkla insanlığın kaderini belirleyecek olan uzay yolculuğuna yanlışlıkla girer.

Fragman:

5) It’s Such a Beautiful Day

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi It’s Such a Beautiful Day ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Komedi, Dram

İMDB: 8,4

Yıl: 2012

Yönetmen: Don Hertzfeldt

Filmin Konusu: Bill, parçalanmış ruhunu, Don Hertzfeldt’in animasyon kısa filmi üçlemesinin bu yeni uzun metrajlı filminde bir araya getirmek için mücadele ediyor.

Fragman:

4) Senin Adın

Senin Adın

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Senin Adın ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Dram, Fantastik

İMDB: 8,4

Yıl: 2016

Yönetmen: Makoto Shinkai

Filmin Konusu: İki yabancı kendilerini tuhaf bir şekilde birbirine bağladı. Bir bağlantı oluştuğunda, mesafe onları ayırmak için tek şey olacak mı?

Fragman:

3) Coco

Coco

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Coco ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Macera, Komedi

İMDB: 8,4

Yıl: 2017

Yönetmen: Lee Unkrich, Adrian Molina

Filmin Konusu: Ailesinin müzik yasağı ile karşı karşıya olan, istekli müzisyen Miguel, efsanevi bir şarkıcısı olan büyük büyük dedesini bulmak için Ölüler Ülkesi’ne girdi.

Fragman:

2) Ruhların Kaçışı

Ruhların Kaçışı

En iyi Animasyon Filmleri listemizin diğer bir filmi Ruhların Kaçışı ile devam ediyoruz. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Aile, Macera

İMDB: 8,6

Yıl: 2001

Yönetmen: Hayao Miyazaki, Kirk Wise

Filmin Konusu: Ailesinin banliyölere taşınması sırasında, suratsız, 10 yaşındaki bir kız, tanrılar, cadılar ve ruhların yönettiği bir dünyaya ve insanların canavarlarla değiştirildiği bir dünyaya giriyor.

Fragman:

1) Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

Örümcek-Adam Örümcek Evreninde

En iyi Animasyon Filmleri listemizin son filmi ise Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde oluyor. En Güzel Animasyon Filmleri listemizde IMDB +7 puanıyla bulunması gereken animasyon filmlerinden biridir. En iyi animasyon filmleri listemizde 2000-2019 yılları arasında çıkmış birbirinden güzel animasyon filmi vardır.

Tür: Aksiyon, Macera

İMDB: 8,6

Yıl: 2018

Yönetmen: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman

Filmin Konusu: Genç Miles Morales, tüm gerçeklikler için bir tehdidi durdurmak üzere yolunu diğer boyutlardan beş meslektaşıyla geçerek, gerçekliğinin Örümcek Adam’ı olur.

Fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir