Dolar yükselince “Yargılanacaksınız” diye tepki göstermişti. FETÖ ile fotoğrafı çıkan Cem Küçük’ten Birce Akalay’a ağır tehdit

Birce Akalay’ın “Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor; yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle” sözlerine Cem Küçük’ten ağır tehdit geldi. Küçük, “Son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti.” dedi.

“Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor, yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle” diyen ünlü oyuncu Birce Akalay’ı hedef alan Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, “Son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti.” ifadelerini kullandı.

Birce Akalay’ın “yargılanacaklar” diyerek hükûmeti tehdit ettiğini iddia eden Küçük, şu ifadeleri kullandı:

“Birce Akalay sosyal medyaya bakıyor. Konuşulanları duyuyor. Hükûmet kesin gidici, diyor. Bunların hepsine bir öz güven gelmiş. Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!

Şu anda 17/25 Aralık öncesi ve sonrası hava var. Muhalefet de bu ortama güveniyor. Son sözü seçimlerde millet söyleyecek.

Birce Hanım, bir zamanlar Mehmet Ali Alabora vardı. Gezi’de ağaçların bahane olduğunu söylemişti. Kendisi galiba Londra’da. Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir…

Biz bu tehditleri belli ki seçimlere kadar duyacağız. Sonra kararı sandıkta millet verecek.”

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.