bunuizledinmi.com

DHOOM 3 Film Konusu

27 views
05 Mart 2021 - 0:01
Sahir çocukluğundan beri sihirbaz olan babasına ve onun mesleğine duyduğu hayranlıkla yetişmiş biridir. Pek çok sihir ve illüzyon numarasını öğrendiği babasını çok seven Sahir, babasının borçlar yüzünden zorluk çektiği zamanlarda onunla birlikte sirkte çalışarak para biriktirmeye çalışır. Ancak alacaklıların tehditleri ve yoğun baskıları sebebiyle bunalıma giren babası bir gün bu duruma dayanamayarak intihar eder. 

Babasının kendini öldürdüğü ana çok küçük bir yaşta iken tanık olan Sahir’in hayatı onlara bu üzüntüyü yaşatanlardan intikam alacağı günü bekleyerek geçer. Büyüdüğünde çok başarılı bir illüzyonist olarak gösteriler düzenlemeye başlayan Sahir’in intikam planı için sirk gösterileri ve illüzyonları paravan olarak kullanmasıyla oldukça büyük bir soygun planlaması eş zamanlı olarak yürütülür. Bu planlara dahil ettiği profesyonel sihirbaz kadrosunda kendisine eşlik eden dansçı Aaaliya ile kimsenin haberi olmadan intikam gününe hazırlık yapar. Ancak hiç kimsenin bilmediği bir sırra daha sahip olan Sahir’in planları; hiç hesapta olmayan bir aşk yüzünden tehlikeye girer. 

Bu aşkın sebep olacağı olaylar zinciri aynı zamanda Sahir’in peşinde olan özel görevli polisler için de avantaj haline dönüşür. Onu en zayıf noktasından yakalayan polisler hem intikam planını hem de büyük vurgununu ortaya çıkarmak için Sahir’in sırrını ifşa etmeye çalışır. Babasının intikam ateşiyle yanarken sahip olduğu en değerli varlığı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Sahir’in ölümcül bir tercih yapması gerekir.

DHOOM 3 Film Hakkında Oyuncular

Yayınlanma Tarihi ; 20 Haziran 2014 /
Film-Süresi ;2s 52dk / Aksiyon, Bollywood
Yönetmen Vijay Krishna Acharya
Oyuncular: Aamir Khan, Katrina Kaif, Tabrett Bethell
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı ankara spa, ankara masaj merkezi istanbul hurdacı, kadıköy hurdacı, bostancı hurdacı ankara diş tedavisi günübirlik turlar