Dead to Me Dizisinin Konusu ve İncelemesi

  • 13 Haziran 2019
  • 1.043 kez görüntülendi.
Dead to Me Dizisinin Konusu ve İncelemesi

Tür: Komedi

İMDB: 8,2

Yıl: 2019-….

Ülke: ABD

Yönetmen: Liz Feldman

Oyuncular: Christina Applegate, Linda Cardellini, James Marsden

Dead to Me dizisinin konusu,fragmanı,incelemesi, IMDB puanı, oyuncu kadrosu, yönetmeni ve daha birçok ayrıntısı yazımızda.Amerika Birleşik Devletleri’nin 2019 yılı yapımı olan dizi bir çok kişi tarafından oldukça beğenilmiştir. Dizi zor bir alan olan komedi alanında senaryoya sahiptir. Dizinin yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü kadın yönetmen Liz Feldman oturmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu ise önemli kişilerden oluşmaktadır. Oyuncuları arasında Christina Applegate, Linda Cardellini ve James Marsden bulunmaktadır ve bu üçlü başrolleri paylaşmaktadır. Dizinin konusu ise şu şekildedir:

Dead to Me Konusu

Dead to Me dizisi, Jen ismindeki bir genç kadının hayatını konu almaktadır. Bu hikaye de tuhaf bir mizah anlayışına ve çeşitli öfke kontrol sorunlarına sahip olan Jen, genç yaşında dul kalan bir kadın olarak seyircinin karşısına çıkmaktadır. Jen kocası ne yazık ki bir cinayet sonucu hayatını kaybetmiştir. Kocasının ölümünün ardından, bunun acısını bir türlü üzerinden atamayan Jen’in yaşantısı kendisinden oldukça farklı karakteristik özelliklere sahip özgür ruhlu bir kadınla tanıştığında bambaşka hale dönüşüyor. Bu iki kadın arasında oldukça güçlü ve sağlam temelli bir arkadaşlık oluşmakta ve Jen’in yaşamında kökten değişiklikler meydana gelmektedir.

[ilgiliicerik icerik_id=”2021″]

Liz Feldman, Will Ferrell ve Adam McKay’in imzasını attığı dizinin senaryosu kara komedi türü olarak seyirciyle buluşmaktadır. Dizi iki sezondan oluşmaktadır. Dizide Chirstina Applegate, Jen karakterine, Linda Cardellini ise Judy karakterine hayat vermektedir. Ayrıca diğer önemli karakterler James Marsden ve Max Jenkins tarafından canlandırılmaktadır. Marsden, Steve’i, Jenkins ise Christopher’ı canlandırmaktadır.

Dead to Me Dizisinin Fragmanı:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ