KategorisizSoru & Cevap

Chernobyl (Çernobil) Dizisinin 2. Sezonu Çekilecek Mi?

5 bölümlük ilk sezonu ile tüm IMDB sıralamasının altını üstüne getiren Chernobyl (Çernobil) dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Her bölüm heyecan katsayısının biraz daha arttığı dizi, 1986 yılında Çernobil’de yaşanan o vahim nükleer enerji santralinde meydana gelen patlamayla başlıyor.

Chernobly (Çernobil) Mini Dizisinin Konusu İse Şöyle; 

Chernobyl’de Nisan ayında 1986 Sovyet Ukraynası’nda meydana gelen nükleer santral felaketinin üzücü ve korkutucu sonuçlarına ve felaketin neden ve nasıl ortaya çıktığı açıklanmaya ve bu nükleer felaketle savaşıp ona yenilen kahramanların hikayesine yer verilir.

Chernobly (Çernobil) Dizisi Devam Edecek Mi?

Dizinin yapımcısı HBO dizinin 5 bölümden oluşan bir tarihi drama şeklinde duyurmuştu. Yani Chernobly (Çernobil) dizisinin 2. Sezonu olacak mı? Sorusuna kesinlikle Hayır cevabını verebiliriz.Canlı Maç Yayınları Siteleri

HBO’nun Twitter’dan yaptığı o duyuru;

bunuizledinmi.com

Sinemaya olan sevgisini daha üst boyutlara taşımak amacıyla 2018'Yılında Bunuizledinmi.com'u kurdu. Bunuizledinmi.com'u sinema severlerin aradığı herşeyi bulabileceği bir site haline getirmek için çok çalışıyor. Sizde Editör/Yazar Olmak İstiyorsanız Bize İletişim linkinden ulaşabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu