Soru & Cevap

Carnival Row 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Carnival Row 1. Sezon 30 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanmıştı. Carnival Row 2. Sezon ne zaman yayınlanacak ? sorusu ise hala tam olarak cevabını bulamadı.

Yönetmenliğini René EchevarriaRené Echevarria ve Travis Beacham‘ın yaptığı Fantastik türündeki dizinin oyuncu kadrosunda ise Orlando BloomCara DelevingneSimon McBurneyTamzin Merchant, David Gyasi, Andrew Gower ve Karla Crome gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Dizi gelecek zamanda geçmektedir. İnsanlar ve diğer yaratıklar Burgue isimli kentte yaşamaktadırlar. Dizi bu kentte yaşanan bir seri katil vakasını konu almaktadır.

Carnival Row 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Carnival Row, Amazon Prime’da yayınlanan en yeni drama dizisidir. Peki Carnival Row 2. sezon ne zaman başlayacak. Beğenilen dizinin 2. sezonu Amazon tarafından onaylanmasına karşın tam olarak ne zaman yayınlanacağı ise belirsizdir.

Ancak ilk sezonu 2017 yılında duyurulan Carnival Row dizisinin 2 sene sonra yayınlanmıştı. Buna göre Carnival Row 2. Sezonun 2020 yaz aylarında veya 2021 başlarında yayınlanması beklenmektedir.

feed

Carnival Row dizisinin ikinci sezonunun gelmesini beklerken yeni dizilere başlamak istersen yabancı dizi önerileri kategorimize göz gezdirebilirsin.

Etiketler

bunuizledinmi.com

bunuizledinmi.com\\\'un kurucusu.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı