Çakallarla Dans 5

  • 14 Kasım 2019
  • 1.028 kez görüntülendi.
Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 4 filminin devam filmi olarak çekilen bir Komedi filmi’dir. Filmin başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alacaktır. Filmin senaristliğini Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yapmışlardır. Ayrıca Murat Şeker filmin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Kayinço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte NecmiDel Piyero Hikmet hapislere düşmüş, hakim bu gruptan sıkıldığı için beraatlarına karar vermiştir. Fakat bir şartı vardır; birbirlerinden 100 metre uzakta yaşayacaklardır. Ekip gel zaman git zaman bu kurala uysa bile Kayinço Gökhan’ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı işleri bozar. Leyla‘nın gelmesi üzerine Kayinço Gökhan’ın manevi duyguları pekişir ve kızına sahip çıkma isteği doğar. Leyla’nın zengin ve şımarık sevgilisi Sinan, Leyla’yı kendine çekmeye çalışır. Bunu gören Gökhan ise ekibi toplayarak, Leyla’yı Sinan’dan uzaklaştırmaya çalışacaktır.

Bu kadar gaddar yorumların ardından biraz da güzel şeylerden bahsedelim. Film zaten Çiftlik Bank üzerine kurulmuş. Yöneticilerden biri Kayınço Gökhan‘ı kandırmaya çalışıyor. Filmin başında çıkan Çiftlik Bank reklamı ufak bir tebessüm ettirmedi değil.

Çakallarla Dans 5 Fragman

 

Netflix Çakallarla Dans 5 İzle

Artık çakallarla dans 5 filmini netflix üzerinden izleyebilirsiniz.Konusu Şartlı tahliye ile salınan çakallar grubunun birbirlerinden uzak durması gerekmektedir. Ama bir kızı olduğunu öğrenen Gökhan’ın dostlarının yardımına ihtiyacı vardır. Film tam bir komedi filmi daha önceki serilerini izlediyseniz bayılacağınız bir film.

Sizi film ile baş başa bırakıyorum izledikten sonra film hakkında görüşlerinizi yorum olarak belirtiseniz geri dönüt almış oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ