bunuizledinmi.com

BEYAZIT ÖZTÜRK YENİ İŞİYLE HERKESİ ŞAŞIRTTIBEYAZIT ÖZTÜRK YENİ İŞİYLE HERKESİ ŞAŞIRTTI

Ekranların sevilen ismi Beyazıt Öztürk, önceki gün İzmir Alaçatı’da bisiklet sürerken görüntülendi. Beyazıt Öztürk’ün yeni işi görenleri şaşırttı!

Beyazıt Öztürk, reklam yüzü olduğu marka ile bir çalışma hazırladı.

Heykel alanında çalışmalar yapmaya başlayan Beyazıt Öztürk, Filenin Sultanları için özel bir çalışmaya imza attı.İşlerin azalmasından dolayı artık İstanbul’a çok az gelip gittiğini söyleyen Öztürk, “Annemle birlikte daha çok burada kalıyorum, ona da iyi oluyor. Bol bol spor yaparak, vakit geçiyorum. İstanbul’da rahat yapamıyorsun, burada daha güzel keyifli oluyor.” dedi.

Yeni işinden de bahseden Öztürk, heykel atölyesi kurduğunu dile getirdi.Beyaz Show ile tanınan ve seyircinin severek izlediği Beyazıt Öztürk, bir süredir ekranlarda görünmüyordu. Beyazıt Öztürk’ün yeni işe görenlerin hayrete düşmesine sebep oldu. Beyazıt Öztürk’ün yeni işini görünce siz de çok şaşıracaksınız! İşte Beyazıt Öztürk’ün yeni mesleğiyle ilgili detaylar…

Ekranların sevilen ismi Beyazıt Öztürk, evvelsi gün İzmir Alaçatı’da bisiklet sürerken görüntülendi. Artık yeni bir işle meşgul olan Beyazıt Öztürk’ün yeni işi ise hayranlarının ağzını açık bıraktı.

İşlerinin azalmasıyla birlikte İstanbul’a çok sık gitmediğini ve daha çok annesiyle birlikte vakit geçirdiğini söyleyen Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye ile ilgili de yeni açıklamalarda bulundu.YENİ ADRESİ BELLİ OLDU
İzmir Alaçatı’da kaldığını “Annemle birlikte daha çok burada kalıyorum, ona da iyi oluyor” sözleriyle anlatan Beyazıt Öztürk, “Bol bol spor yaparak, vakit geçiyorum. İstanbul’da rahat yapamıyorsun, burada daha güzel keyifli oluyor” dedi.Kilo verdiğini ifade eden ünlü şovmen, yeni bir proje ile ekrana dönüp dönmeyeceği sorularına ise haber beklediğini söyleyerek yanıt verdi.

Yeni işinden de bahseden Beyazıt Öztürk, bu işin detayları hakkında bilgi verdi.

YENİ İŞİNİ ANLATTI

Yeni işini anlatan Beyazıt Öztürk şunları söyledi:

“O Ses Türkiye yarışması vardı. Bu sene olacak mı, olmayacak mı belli değil. Onlara Acun (Ilıcalı) bakıyor, onun da haberi gelir.”

HEYKEL ATÖYLESİ KURDUK

“Onun dışında eylül ayında (reklam yüzü olduğu teknoloji firması ile) bütün malzemelerin ve fabrika atıklarından Eskişehir’de bir heykel atölyesi kurduk. Yaklaşık 1.5 senedir orada heykel yapıyoruz. Televizyon atıkları, kablolar…”

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.