bunuizledinmi.com

ABD’ye yerleşen Tolga Karel’den acı haber geldi. ABD’ye taşınan ve TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel birçok dizide rol almıştı. Aldığı radikal karar ile tır şoförlüğü yapmaya başlamıştı. Ünlü isimden haber az önce geldi…ABD’ye taşınan ve TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel’in babası Tufan Karel hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran ünlü oyuncu ‘Bu Dünyadan Adam gibi bir adam geçti’ sözleriyle yürekleri dağladı.

Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan 2016 yılında sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakıp, evlenip ABD’ye yerleşen Tolga Karel aldığı haberle sarsıldı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 78 yaşındaki babası Tufan Karel’in öldüğünü duyurdu.

“HANİ BENİ BEKLEYECEKTİN BABA..”

Babasının vefatının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Karel: “Bu Dünyadan Adam gibi bir adam geçti .Rabbim sana şükürler olsun. Onu benim babam olarak dünyaya getirdiğin için, Unutma oğlum bir adamın en büyük hazinesi itibarıdır. Onu kaybedersen her şeyini kaybedersin. Koca yürekli babam. Işıklar içinde Uyu. Ama ben gelmeden ölme demiştim sana. Hani beni beklicektin babaa..” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.Takipçileri ise ünlü oyuncuya başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

Karel, baş sağlığı dileyen herkese sosyal medya hesabından teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.