bunuizledinmi.com

DOĞALGAZ FATURASI YÜKSEK GELENLERE DUYURU YAPILDI!Doğalgaz faturası yüksek gelenlere için son dakika duyurusu yapıldı! Bugün başlayan bu kolaylık kısa süre geçerli olacak

Özel bankalardan biri faturalara ilişkin bir kampanya yaptığını açıkladı. Yapılan kampanyanın süresinin 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı ve doğalgaz faturası ödemelerinin peşin ödemelerde 3 taksite bölünebileceği belirtildi. İşte konuya ilişkin detaylar…

Garanti BBVA, yaptığı açıklamalarda yeni bir kamoanya duyurusundan bahsetti. Kampanya kapsamında doğalgaz faturası ödemelerinin peşin ödemelerde 3 taksite bölünebileceği belirtildi. Ayrıca kampanyanın 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı da açıklandı. Yapılan duyuru doğrultusunda ilk harcamadan önce GAZ yazın 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklanması gerektiğinin altı çizilirken, Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç ile katılmak için, İlk harcamadan önce EVET GAZ yazın, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklamanız gerektiği söylendi.

Fatura tutarı 3 taksite bölünebilecek!

Garanti BBVA’nın yaptığı duyuruda işlemlerin igdaş veznelerinden ve igdaş.istanbul sitesinden gerçekleştirileceği söylenirken, ödemelerin 3 taksite bölünebileceği de belirtildi. Bunun yanı sıra yapılan duyuruda kampanyaya katılmadan önceki doğalgaz faturalarının bahsedilen bu duyuruya dahil olmadığı belirtilirken kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerektiği açıklandı.

SMS gönderilebiliyor!

Bahsedilen bu kampanyanın aranti BBVA POS’larından gerçekleştirilen ödemeler için geçerli olduğu verilen bilgiler arasında yer alıyor. BonusFlaş’tan kampanyaya katılmak isteyenler ödeme yapmaya gerek kalmadan “HEMEN KATIL” yazısına tıklanmalı veya GAZ yazarak 3340’a göndermesi gerekiyor.Duyuruda bahsedilen bir başka önemli nokta ise lexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ürün sahiplerinin katılmak için ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a SMS gönderilmesi gerektiği oldu.

Geçerli olan kartlar

Garanti BBVA’nın yaptığı bu kampanyada geçerli olan kartlar ise Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express Card, Metal The Platınum Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Garanti BBVA Business, American Express, Filo Card, Easy, American Express Business, Sanal Kartlarıdır.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.