2020 En İyi Aksiyon Filmleri

  • 13 Şubat 2020
  • 1.759 kez görüntülendi.
2020 En İyi Aksiyon Filmleri

Film izlemek çoğu insan için güzel bir aktivite olmaktadır. Kimileri film izlemeyi alışkanlık haline getirirken kimileri de yalnızca boş zamanlarını film izleyerek geçirebilmektedir. Özellikle 2020 yılının gelmesiyle beraber beyaz perde ekranlarında izleyicisiyle buluşacak filmler de artış göstermiştir. Peki, 2020 En İyi Aksiyon Filmleri neler? Bugün bu sorunun yanıtını sizlere vermeye çalışacağız.

En İyi Aksiyon Filmleri

Aşağıda sizler için 2020 En İyi Aksiyon Filmleri listesini hazırladık. Listede yer alan filmleri mutlaka izlemeniz gerekiyor. Vizyona girmiş olan ya da kısa sürede vizyona girecek olan 2020 yılının filmlerini siz de öğrenebilirsiniz.

1- Sonic The Hedgehog

6 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek olan Sonic The Hedgehog, çocukluğumuzun en çok sevilen karakteri olan Sonic’in maceralarını konu edinmektedir. Sonic, arkasına düşen görevlilerden bir an önce kurtularak şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri almak için çaba sarf eder.

2- The King’s Man – En İyi Aksiyon Filmleri

13 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren The King’s Man Aksiyon ve macera filmi sevenlerin hoşuna gideceği yapıtlardan biri. Dünya tarihi boyunca yaşamış olan en güçlü tiranları ve suçlu kişiliklerin planladığı bir savaşta pek çok insan hayatını kaybedecektir. Bu savaşı önlemek için elbette birileri harekete geçmek zorunda.

3- James Bond: No Time to Die

3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek olan ve en iyi aksiyon filmleri arasında yer alan James Bond: No Time to Die filmi 2020 yılına damgasını vuracak olan bir film. Aksiyon ve Macera kategorisinde yer alan bu filmin oyuncu kadrosunda Ana de Armas ve Rami Melek gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Bond’un hizmetini bıraktıktan sonra Jamaika da ki hayatını konu edinen bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

4- Fast & Furious 9

22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek olan Fast & Furious 9 filmi Hızlı ve Öfkeli hayranlarını oldukça sevindirdi. Film de Dom, ailesiyle beraber artık normal bir hayat sürmekte. Fakat Dom’un düşmanları tekrardan ortaya çıkabilir. Dom için asıl şaşırtıcı şey düşmanları değildir. Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. Filmini izleyerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

5- Black Widow

1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek olan ve Marvel filmleri listesinde yer alan Black Widow, gizemli bir geçmişe ışık tutuyor. Aksiyon filmleri arasında yer alan Black Widow, KGB dönemlerine ışık tutan Black Widow filmini mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Şimdiden iyi seyirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Netflix Aksiyon Filmleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ